Úvod
Pravidla hry
Přátelské hry
Miniturnaje
XP
Klany
Pomůcky ve hře
Sériové pomůcky
Zlaťáky
Nákup Zlaťáků
Jak kontaktovat podporu?
Zásoby
Ligy a žebříčky
Chat
Jak na potíže s hraním?
Nastavení
Jak získávat přátele
Přátelské hry
Sochy
Příjem nových otázek
Videoreklama
Moderátoři
Problémy s přihlášením
Zásady ochrany osobních údajů
Často kladené otázky - F.A.Q.
Smluvní podmínky
E.U.L.A.
Impressum
Nákup Zlaťáků

Nákupy na Dobyvateli jsou procesovány přes několik různých služeb třetích stran v závislosti na verzi Dobyvatele, kterou hrajete.

THX games ani CET 21 nevlastní, neoperuje, neovládá ani jinak nezasahuje do plateb.

Pokud narazíte na problémy platbou, můžete reportovat problém administrátorovi hry pomocí specifického e-mailu, který je dostupný pro verzi Dobyvatele, na které nakupujete. Pokud obdržíme dotaz, či požadavek ohledně platby, musíme kontaktovat poskytovatele dané platby vaším jménem. To může být časově náročný problém.

Alternativně můžete kontaktovat poskytovatele platby a sdělit mu, s čím jste se setkal. Níže naleznete seznam odkazů na stránky uživatelské podpory jednotlivých poskytovatelů platebních řešení:
Xsolla

Podle pravidel společnosti Xsolla Pravidla a podmínky, "Veškeré platby jsou finální. Žádné refundace nebo zrušení platby není možné".

Pro jiné potíže s platbami, jako jsou duplikátní platby, neobdržení produktu, ukradenou kreditní kartou, atd., můžete vytvořit nový "požadavek" a vyžádat si pomoc na Xsolla Support CenterReklamy


Tak jako platby, všechny reklamy včetně videoreklam, bannerů, atd., jsou ovládány a operovány třetími stranami. Pokud se setkáte s problémem ohledně plateb, pošlete report administrátorovi hry. Prosím ujistěte se, že jste přiložili veškerou potřebnou evidenci pro hlášení chyb (screen, další podrobné informace).