Úvod
Pravidla hry
Přátelské hry
Miniturnaje
XP
Klany
Pomůcky ve hře
Sériové pomůcky
Zlaťáky
Nákup Zlaťáků
Jak kontaktovat podporu?
Zásoby
Ligy a žebříčky
Chat
Jak na potíže s hraním?
Nastavení
Jak získávat přátele
Přátelské hry
Sochy
Příjem nových otázek
Videoreklama
Moderátoři
Problémy s přihlášením
Zásady ochrany osobních údajů
Často kladené otázky - F.A.Q.
Smluvní podmínky
E.U.L.A.
Impressum
Nastavení

Nabídka nastavení může být vyvolána kliknutím na tlačítko "Nastavení" umístěné ve vesnici. Prostě klikněte na ikonku "kola" a okno s nastavením se objeví. Zde jsou k dispozici 3 sekce:

Přizpůsobení
Nastavení hry
Impressum


Přizpůsobení

V sekci Nastavení mohou hráči vytvořit či upravit vlastní Avatar a zvolit vzhled svých vojáků. Za poplatek mohou být k dispozici také speciální vzhledy vojáků. Použijte šipky pro shlédnutí všech vzhledů.

Avatar

Pokud si zvolíte možnost vytvoření vlastního Avataru, prostě klikněte na tlačítko "Upravit" abyste tento nástroj otevřeli.

Při nastavení Avataru můžete nastavit funkce a barvy, včetně pohlaví, tváře, vlasů, očí, uší, nosu a úst. Když jste spokojen se svým avatarem, klikněte na zelené tlačítko "OK" a uložte tak svůj Avatar.

Vaši vojáci:

Zde můžete zvolit jeden z mnoha vzhledů vojáků. Tato volba ovlivňuje, jak budou vypadat vojáci při hře. Je zde mnoho vzhledů k dispozici pro všechny hráče, ale jsou zde také speciální vzhledy, které můžete získat za Zlaťáky.

Abyste zakoupili vzhledy vojáků, použijte šipky k nalezení placených vzhledů a klikněte na tlačítko "Přidat", umístěné vedle ceny tohoto vzhledu.

Nastavení hry

Zde je možné změnit váš region; zapnout, či vypnout zvuk; vypnout továrnu na otázky (tato možnost se objeví pouze, pokud je tento nástroj pro hráče dostupný); povolit či zakázat pozvánky k přátelství.

Impressum

Zde najdete informace o držiteli licence.