Úvod
Pravidla hry
Přátelské hry
Miniturnaje
XP
Klany
Pomůcky ve hře
Sériové pomůcky
Zlaťáky
Nákup Zlaťáků
Jak kontaktovat podporu?
Zásoby
Ligy a žebříčky
Chat
Jak na potíže s hraním?
Nastavení
Jak získávat přátele
Přátelské hry
Sochy
Příjem nových otázek
Videoreklama
Moderátoři
Problémy s přihlášením
Zásady ochrany osobních údajů
Často kladené otázky - F.A.Q.
Smluvní podmínky
E.U.L.A.
Impressum
Moderátoři

Administrátoři a moderátoři jsou obvykle zkušení hráči, kteří znají webovou stránku, mají schopnosti řešit konflikty, a pokud je to nutné, přímo do nich zasahovat. Svou činnost vykonávají ve svém volném čase. Moderování věnují tolik času, kolik jim jejich studium, práce, rodina, koníčky a jiné záležitosti dovolí. Dělají to proto, aby Vám v případě potřeby poskytli pomoc, a (podle svých možností) usměrňovali průběh diskusí a kultivovanost chatu. Na níže uvedené administrátory a moderátory se můžete obrátit s libovolnou otázkou související s touto webovou stránkou, a to v chatu, na fórech či – v případě nedostupnosti nebo vytížení – prostřednictvím vnitřní pošty.


Před položením dotazu si pečlivě přečtěte informace v nápovědě! Děkujeme.


Jak se stát moderátorem?
Nové moderátory vybírají členové support teamu z těch hráčů, které považují za schopné plnit dané úkoly. Pokud mají moderátoři pocit, že pro svou činnost potřebují další pomocníky, pak (pokud navrhovaný souhlasí) mohou požádat operátora, aby jmenoval nového moderátora.

Činnost moderátora je týmová práce, proto si moderátoři vybírají uživatele, o kterých se domnívají, že by s nimi mohli spolupracovat. O zařazení do moderátorského týmu následně rozhodují administrátoři hry. Z tohoto důvodu nepřijímáme „přihlášky“ a „kandidáty“ na nové moderátory.

Poznámky: Moderátoři mají právo v případě potřeby a bez odůvodnění vyloučit uživatele z chatu.
Moderátoři mají právo v případě potřeby a bez udání důvodu porušit pravidla chatu (např. velká písmena, atp.).
Administrátoři mají přednostní právo v přidělování či rušení banů, odesílání otázek do hry a řeší konfliktní situace mezi moderátory a hráči na exekutivní úrovni.

Současní administrátoři a moderátoři: